Çözüm Odaklı Özel Dersler

  • Çözüm Odaklı Özel Dersler

    İngilizce öğrenmek ,hali hazırdaki İngilizce bilginizi geliştirmek, devlet veya özel kurumların talep ettiği sınavlara girip belge elde etmek istiyorsunuz veya İngilizce konuşmanızı geliştirmeyi düşünüyorsunuz ya da üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına hazırlanmak istiyorsunuz; size tüm bunlar için çözüm önerilerimiz var.

    TOEFL, IELTS, CAE, YDS ve üniversite hazırlık sınıfını geçmek için hızlandırılmış özel derslerimiz başlamıştır. Ayrıca İngilizce konuşma konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu tarz derslerimiz de mevcuttur. Donanımlı, deneyimli, alanında uzman ve başarı odaklı eğitimci kadromuz ile İngilizce öğrenmek isteyen, İngilizceyi geliştirmek isteyen ve ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanan bireylere hizmet vermeye hazırız .

    Eğitimci kadromuz ile tanışmak ve özel dersler ile ilgili detaylı bilgi almak için sizi eğitim merkezimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Seviye belirleme sınavı ücretsiz olup sınav sonucuna göre ihtiyaç analizi ve çalışma planınız uzman eğitimcilerimiz tarafından sizlere sunulacaktır. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki irtibat numaralarını kullanabilirsiniz