IEC Assessment English Step 1 & Step 2

  • IEC Assessment English Step 1 & Step 2

    VYLE Sample Exam
    VYLE Candidate Report TR
    VYLE Candidate Report EN


    Merhaba,

    International Exam Centre Quality English tarafından onaylı sınav merkezidir Bu onayla birlikte yapmakta olduğumuz çalışmaların kalitesi akredite edilirken bundan sonra yapacağımız çalışmaların da saygın bir kuruluş olan Quality English tarafından denetlenmesini ve tüm çalışmalarımızın uluslararası geçerliliğe sahip olmasını sağlayacaktır

    Yabancı dil öğreniminin çocuklarımızın global bir dünyaya açılması için en önemli gereksinim olduğu gerçeğini büyük filozof Wittgenstein 'Dilimin sınırları dünyamın sınırları' diyerek ifade etmiştir. Yabancı dil öğrenimi kendi kültürünü dünya kültürleriyle beraber özümseyen çocuğumuzun bakış açısını zenginleştirir. Dil öğrenme sürecini eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirmek ise en modern yöntem, teknik ve yaklaşımlarla mümkündür. Bu süreçte dünya standartlarına uygun Ulusal ve uluslararası geçerliliği olan ölçme değerlendirme metotları ile doğru bir yol izlemek gerekir.

    International Exam Centre IEC Assessment English Step 1 & Step 2 Sınavları
    International Exam Centre Seviye Tespit Sınavları, uzman bir eğitimci kadrosu tarafından en modern teknikler ve en güncel metotlar kullanılarak hazırlanmakta ve yabancı dil ediniminde esas olan; okuma (reading), yazma (writing), dinleme (listening) ve konuşma (speaking) becerilerini ayrı ayrı ölçmektedir. Ebeveynler ve öğrenciler bu sınavlarla; okullarının sağladığı İngilizce eğitiminin kalitesini ölçme imkânı bulurken, okullar da öğretim metotlarını profesyonel ve objektif bir sınav merkezi verileriyle değerlendirme fırsatı elde ederler. Seviye Testlerimiz, öğrencilerin güçlü yanlarını tespit ederek öğrenme motivasyonunu artırırken, güçlendirilmesi gereken becerileri de belirleyecek veriler sunar. Testlerimiz Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (Common European Framework of References CEFR) tablosundaki A1'den C1'e kadar herhangi bir seviyedeki aday için uygundur. Adayların okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri değerlendirilerek bir rapor sunulur. Raporda her öğrencinin CEFR seviyesi belirlenir ve ayrıca test puanı yer alır. Bu sonuçlarla aday İngilizce gelişim seviyesini görerek bir sonraki düzeye nasıl hazırlanması gerektiğini tespit eder.
    Çocuğunuzun dünya vatandaşı olması yolunda en önemli adım olan İngilizce öğrenme yolculuğunda
    International Exam Centre olarak sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağız.

    IEC ASSESSMENT ENGLISH SINAV TABLOSU
    YLE Pre A1 A2 Plus For Schools Kindergarten
    YLE A1 B1 For Schools Grade 1
    YLE A2 B2 For School Grade 2